Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Alfa Romeo Giulia 2016 ve Sonrası Quadrifoglio - V6 Turbo 510 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
510 hp
600 nm
Chip Tuning Sonrası
560 hp
+ %10
700 nm
+ %17
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Alfa Romeo Giulia model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 510 hp / 600 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Alfa Romeo Giulia araç yazılımı (Alfa Romeo Giulia Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 560 hp / 700 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +50 hp / +100 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Alfa Romeo Giulia Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu