Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Alfa Romeo Giulietta 2010 -> 2016 1750 TBi 235 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
235 hp
340 nm
Chip Tuning Sonrası
255 hp
+ %9
400 nm
+ %18
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Alfa Romeo Giulietta model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 235 hp / 340 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Alfa Romeo Giulietta araç yazılımı (Alfa Romeo Giulietta Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 255 hp / 400 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +20 hp / +60 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Alfa Romeo Giulietta Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu