Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Alfa Romeo MiTo 09/2008 -> 2016 1.4 16v 78 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
78 hp
120 nm
Chip Tuning Sonrası
92 hp
+ %18
134 nm
+ %12
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Alfa Romeo MiTo model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 78 hp / 120 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Alfa Romeo MiTo araç yazılımı (Alfa Romeo MiTo Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 92 hp / 134 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +14 hp / +14 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Alfa Romeo MiTo Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu