Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Alfa Romeo Spider Tümü 3.2 V6 260 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
260 hp
300 nm
Chip Tuning Sonrası
270 hp
+ %4
325 nm
+ %8
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Alfa Romeo Spider model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 260 hp / 300 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Alfa Romeo Spider araç yazılımı (Alfa Romeo Spider Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 270 hp / 325 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +10 hp / +25 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Alfa Romeo Spider Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu