Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Alpina B5 Tümü 4.4 V8 Supercharged 507 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
507 hp
700 nm
Chip Tuning Sonrası
527 hp
+ %4
730 nm
+ %4
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Alpina B5 model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 507 hp / 700 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Alpina B5 araç yazılımı (Alpina B5 Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 527 hp / 730 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +20 hp / +30 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Alpina B5 Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu