Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Alpina B7 Tümü 4.4 V8 Bi-turbo 507 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
507 hp
700 nm
Chip Tuning Sonrası
600 hp
+ %18
800 nm
+ %14
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Alpina B7 model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 507 hp / 700 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Alpina B7 araç yazılımı (Alpina B7 Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 600 hp / 800 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +93 hp / +100 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Alpina B7 Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu