Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Alpina D5 2012 ve Sonrası D5 Biturbo 350 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
350 hp
700 nm
Chip Tuning Sonrası
395 hp
+ %13
750 nm
+ %7
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Alpina D5 model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 350 hp / 700 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Alpina D5 araç yazılımı (Alpina D5 Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 395 hp / 750 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +45 hp / +50 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Alpina D5 Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu