Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Aston Martin DB9 Tümü 6.0 V12 477 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
477 hp
600 nm
Chip Tuning Sonrası
500 hp
+ %5
620 nm
+ %3
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Aston Martin DB9 model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 477 hp / 600 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Aston Martin DB9 araç yazılımı (Aston Martin DB9 Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 500 hp / 620 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +23 hp / +20 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Aston Martin DB9 Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu