Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Aston Martin Vantage Tümü 4.3 V8 400 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
400 hp
418 nm
Chip Tuning Sonrası
425 hp
+ %6
438 nm
+ %5
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Aston Martin Vantage model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 400 hp / 418 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Aston Martin Vantage araç yazılımı (Aston Martin Vantage Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 425 hp / 438 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +25 hp / +20 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Aston Martin Vantage Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu