Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Aston Martin Vantage Tümü 4.7 V8 S 436 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
436 hp
490 nm
Chip Tuning Sonrası
460 hp
+ %6
510 nm
+ %4
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Aston Martin Vantage model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 436 hp / 490 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Aston Martin Vantage araç yazılımı (Aston Martin Vantage Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 460 hp / 510 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +24 hp / +20 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Aston Martin Vantage Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu