Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Aston Martin Vantage Tümü 6.0 V12 517 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
517 hp
570 nm
Chip Tuning Sonrası
542 hp
+ %5
590 nm
+ %4
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Aston Martin Vantage model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 517 hp / 570 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Aston Martin Vantage araç yazılımı (Aston Martin Vantage Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 542 hp / 590 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +25 hp / +20 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Aston Martin Vantage Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu