Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Audi A1 8X - 2015 ve Sonrası 1.0 TFSi 82 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
82 hp
160 nm
Chip Tuning Sonrası
125 hp
+ %52
210 nm
+ %31
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Audi A1 model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 82 hp / 160 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Audi A1 araç yazılımı (Audi A1 Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 125 hp / 210 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +43 hp / +50 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Audi A1 Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu