Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Audi A4 Cabrio B7 - 2006 ve Sonrası 3.2 V6 255 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
255 hp
330 nm
Chip Tuning Sonrası
275 hp
+ %8
350 nm
+ %6
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Audi A4 Cabrio model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 255 hp / 330 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Audi A4 Cabrio araç yazılımı (Audi A4 Cabrio Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 275 hp / 350 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +20 hp / +20 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Audi A4 Cabrio Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu