Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Audi RS5 2010 < ... RS5 4.2 V8 450 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
450 hp
430 nm
Chip Tuning Sonrası
470 hp
+ %4
455 nm
+ %6
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Audi RS5 model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 450 hp / 430 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Audi RS5 araç yazılımı (Audi RS5 Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 470 hp / 455 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +20 hp / +25 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Audi RS5 Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu