Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Audi S6 C7 - 2012 ve Sonrası 4.0 TFSi 450 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
450 hp
550 nm
Chip Tuning Sonrası
540 hp
+ %20
800 nm
+ %45
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Audi S6 model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 450 hp / 550 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Audi S6 araç yazılımı (Audi S6 Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 540 hp / 800 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +90 hp / +250 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Audi S6 Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu