Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Audi SQ5 2012 ve Sonrası 3.0 V6 Bi TDI Competition 326 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
326 hp
650 nm
Chip Tuning Sonrası
386 hp
+ %18
750 nm
+ %15
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Audi SQ5 model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 326 hp / 650 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Audi SQ5 araç yazılımı (Audi SQ5 Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 386 hp / 750 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +60 hp / +100 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Audi SQ5 Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu