Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Audi TT S Tümü 8J - 2.0 TFSI 272 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
272 hp
350 nm
Chip Tuning Sonrası
300 hp
+ %10
420 nm
+ %20
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Audi TT S model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 272 hp / 350 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Audi TT S araç yazılımı (Audi TT S Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 300 hp / 420 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +28 hp / +70 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Audi TT S Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu