Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Bentley Continental GTC Tümü 6.0 W12 Bi-Turbo 630 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
630 hp
800 nm
Chip Tuning Sonrası
680 hp
+ %8
900 nm
+ %13
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Bentley Continental GTC model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 630 hp / 800 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Bentley Continental GTC araç yazılımı (Bentley Continental GTC Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 680 hp / 900 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +50 hp / +100 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Bentley Continental GTC Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu