Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Bentley Mulsanne ... -> 2016 6.75 V8 Bi-Turbo 537 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
537 hp
1100 nm
Chip Tuning Sonrası
700 hp
+ %30
1400 nm
+ %27
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Bentley Mulsanne model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 537 hp / 1100 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Bentley Mulsanne araç yazılımı (Bentley Mulsanne Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 700 hp / 1400 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +163 hp / +300 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Bentley Mulsanne Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu