Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

BMW 2-Serisi Grand/Active Tourer F45/F46 - 2014 ve Sonrası 225i 231 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
231 hp
350 nm
Chip Tuning Sonrası
290 hp
+ %26
400 nm
+ %14
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

BMW 2-Serisi Grand/Active Tourer model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 231 hp / 350 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş BMW 2-Serisi Grand/Active Tourer araç yazılımı (BMW 2-Serisi Grand/Active Tourer Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 290 hp / 400 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +59 hp / +50 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

BMW 2-Serisi Grand/Active Tourer Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu