Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

BMW M6 Tümü M6 - V8 4.4 Bi-Turbo 560 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
560 hp
680 nm
Chip Tuning Sonrası
680 hp
+ %21
850 nm
+ %25
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

BMW M6 model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 560 hp / 680 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş BMW M6 araç yazılımı (BMW M6 Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 680 hp / 850 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +120 hp / +170 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

BMW M6 Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu