Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Bugatti Veyron Tümü 8.0l 1001 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
1001 hp
1250 nm
Chip Tuning Sonrası
1200 hp
+ %20
1400 nm
+ %12
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Bugatti Veyron model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 1001 hp / 1250 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Bugatti Veyron araç yazılımı (Bugatti Veyron Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 1200 hp / 1400 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +199 hp / +150 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Bugatti Veyron Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu