Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Chevrolet Camaro 2010 ve Sonrası 3.6 V6 323 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
323 hp
375 nm
Chip Tuning Sonrası
335 hp
+ %4
400 nm
+ %7
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Chevrolet Camaro model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 323 hp / 375 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Chevrolet Camaro araç yazılımı (Chevrolet Camaro Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 335 hp / 400 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +12 hp / +25 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Chevrolet Camaro Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu