Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Chevrolet Camaro 2016 ve Sonrası 6.2 V8 455 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
455 hp
475 nm
Chip Tuning Sonrası
485 hp
+ %7
657 nm
+ %38
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Chevrolet Camaro model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 455 hp / 475 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Chevrolet Camaro araç yazılımı (Chevrolet Camaro Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 485 hp / 657 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +30 hp / +182 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Chevrolet Camaro Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu