Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Chevrolet Corvette ZR1 2009 ve Sonrası 6.2 V8 Compressor 647 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
647 hp
819 nm
Chip Tuning Sonrası
677 hp
+ %5
840 nm
+ %3
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Chevrolet Corvette ZR1 model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 647 hp / 819 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Chevrolet Corvette ZR1 araç yazılımı (Chevrolet Corvette ZR1 Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 677 hp / 840 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +30 hp / +21 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Chevrolet Corvette ZR1 Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu