Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Chevrolet Cruze Tümü 2.0 VCDi 125 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
125 hp
295 nm
Chip Tuning Sonrası
185 hp
+ %48
400 nm
+ %36
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Chevrolet Cruze model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 125 hp / 295 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Chevrolet Cruze araç yazılımı (Chevrolet Cruze Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 185 hp / 400 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +60 hp / +105 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Chevrolet Cruze Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu