Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Chevrolet Lacetti Tümü 2.0 VCDi 121 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
121 hp
280 nm
Chip Tuning Sonrası
155 hp
+ %28
330 nm
+ %18
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Chevrolet Lacetti model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 121 hp / 280 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Chevrolet Lacetti araç yazılımı (Chevrolet Lacetti Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 155 hp / 330 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +34 hp / +50 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Chevrolet Lacetti Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu