Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Chrysler Crossfire 2003 -> 2009 3.2 V6 218 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
218 hp
310 nm
Chip Tuning Sonrası
233 hp
+ %7
330 nm
+ %6
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Chrysler Crossfire model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 218 hp / 310 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Chrysler Crossfire araç yazılımı (Chrysler Crossfire Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 233 hp / 330 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +15 hp / +20 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Chrysler Crossfire Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu