Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Chrysler PT Cruiser 2002 -> 2011 2.2 CRD 150 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
150 hp
300 nm
Chip Tuning Sonrası
190 hp
+ %27
380 nm
+ %27
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Chrysler PT Cruiser model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 150 hp / 300 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Chrysler PT Cruiser araç yazılımı (Chrysler PT Cruiser Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 190 hp / 380 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +40 hp / +80 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Chrysler PT Cruiser Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu