Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Chrysler Sebring 2007 -> 2011 2.0crd 136 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
136 hp
315 nm
Chip Tuning Sonrası
175 hp
+ %29
400 nm
+ %27
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Chrysler Sebring model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 136 hp / 315 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Chrysler Sebring araç yazılımı (Chrysler Sebring Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 175 hp / 400 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +39 hp / +85 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Chrysler Sebring Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu