Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Citroën C3 / C3 Picasso 11/2016 ve Sonrası 1.2 PureTech 82 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
82 hp
118 nm
Chip Tuning Sonrası
112 hp
+ %37
168 nm
+ %42
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Citroën C3 / C3 Picasso model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 82 hp / 118 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Citroën C3 / C3 Picasso araç yazılımı (Citroën C3 / C3 Picasso Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 112 hp / 168 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +30 hp / +50 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Citroën C3 / C3 Picasso Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu