Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Citroën Picasso / C4 Picasso 06/2013 -> 2016 1.2 PureTech 130 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
130 hp
230 nm
Chip Tuning Sonrası
160 hp
+ %23
280 nm
+ %22
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Citroën Picasso / C4 Picasso model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 130 hp / 230 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Citroën Picasso / C4 Picasso araç yazılımı (Citroën Picasso / C4 Picasso Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 160 hp / 280 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +30 hp / +50 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Citroën Picasso / C4 Picasso Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu