Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Citroën Picasso / C4 Picasso 2016 ve Sonrası 1.6 BlueHDi 120 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
120 hp
285 nm
Chip Tuning Sonrası
155 hp
+ %29
355 nm
+ %25
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Citroën Picasso / C4 Picasso model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 120 hp / 285 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Citroën Picasso / C4 Picasso araç yazılımı (Citroën Picasso / C4 Picasso Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 155 hp / 355 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +35 hp / +70 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Citroën Picasso / C4 Picasso Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu