Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Dodge Viper 2008 ve Sonrası 8.4 V10 SRT-10 500 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
500 hp
712 nm
Chip Tuning Sonrası
520 hp
+ %4
730 nm
+ %3
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Dodge Viper model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 500 hp / 712 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Dodge Viper araç yazılımı (Dodge Viper Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 520 hp / 730 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +20 hp / +18 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Dodge Viper Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu