Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Ferrari 348 GTS/GTB/Spider Tümü 3.4 V8 320 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
320 hp
325 nm
Chip Tuning Sonrası
345 hp
+ %8
350 nm
+ %8
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Ferrari 348 GTS/GTB/Spider model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 320 hp / 325 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Ferrari 348 GTS/GTB/Spider araç yazılımı (Ferrari 348 GTS/GTB/Spider Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 345 hp / 350 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +25 hp / +25 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Ferrari 348 GTS/GTB/Spider Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu