Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Ferrari 355 GTS/GTB/Spider Tümü 3.5 v8 380 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
380 hp
360 nm
Chip Tuning Sonrası
400 hp
+ %5
388 nm
+ %8
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Ferrari 355 GTS/GTB/Spider model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 380 hp / 360 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Ferrari 355 GTS/GTB/Spider araç yazılımı (Ferrari 355 GTS/GTB/Spider Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 400 hp / 388 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +20 hp / +28 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Ferrari 355 GTS/GTB/Spider Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu