Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Ferrari 612 Scaglietti Tümü V12 540 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
540 hp
588 nm
Chip Tuning Sonrası
564 hp
+ %4
607 nm
+ %3
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Ferrari 612 Scaglietti model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 540 hp / 588 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Ferrari 612 Scaglietti araç yazılımı (Ferrari 612 Scaglietti Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 564 hp / 607 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +24 hp / +19 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Ferrari 612 Scaglietti Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu