Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Ferrari California Tümü 3.9 V8 Turbo 560 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
560 hp
755 nm
Chip Tuning Sonrası
600 hp
+ %7
830 nm
+ %10
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Ferrari California model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 560 hp / 755 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Ferrari California araç yazılımı (Ferrari California Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 600 hp / 830 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +40 hp / +75 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Ferrari California Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu