Ecumasters chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Ferrari La Ferrari Tümü 6.3i V12 963 Hp Chip Tuning

Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
963 hp
900 nm
Chip Tuning Sonrası
993 hp
+ %3
930 nm
+ %3
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Ferrari La Ferrari model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 963 hp / 900 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Ferrari La Ferrari araç yazılımı (Ferrari La Ferrari Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 993 hp / 930 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +30 hp / +30 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Ferrari La Ferrari Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Randevu Online Randevu